Офіційний сайт Підгірненської сільської ради Василівського району Запорізької області

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Пошук

Оголошення

УВАГА КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Підгірненська сільська рада Василівського району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб органів виконавчого комітету:

- державного реєстратора

Вимоги до кандидатів:

Повинен знати. Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про запобігання корупції", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", інші закони; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; основи психології; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра за спеціальністю правознавство , вільне володіння державною мовою. Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку).

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії наступні документи: заява про участь в конкурсі; копія паспорта; копія трудової книжки; карта форми П – 2ДС; автобіографія; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; електронну декларацію про майно,доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік; копія військового квітка (для військовозобов’язаних або військовослужбовців); 2 фотокартки 4х6 см.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати виходу публікації про оголошення конкурсу за адресою: вул. Чкалова 101 (приміщення сільської ради), с. Підгірне, Василівський район Запорізької області. Конт. телефон (06175) 55-2-11.

субота, 11 Січня 2020 13:40 | Переглядів: 98