Офіційний сайт Підгірненської сільської ради Василівського району Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

Турнір з міні футболу серед ветеранів

Вже традиційними стають змагання з футболу на території Підгірненської сільської ради. За останній час змагання з футболу вже відбулось майже у кожному селі нашої громади, ініціатором яких виступає Підгірненська сільська рада та Володимир Іванович Чабан директор Підгірненського територіального центру «Спорт для всіх». Участь у змаганнях беруть команди з усієї області.

Ось цієї суботи 15 вересня у с. Підгірне пройшов Обласний турнір з міні футболу серед ветеранів 55+ в ньому взяли участь 4 команди:

«Таврія - ветеран» м. Василівка

«Рідня» Таврійська громада Оріхівського району

«Колос» с. Бурчак Михайлівського району

«Ветеран» с. Підгірне Підгірненської сільської ради, які з самого ранку в хорошому настрої та в неабиякому спортивному азарті разом зі своїми наставниками прибули на відкриття змагань.

Після процедури ранжування, команди врешті зустрілися на футбольному майданчику, де розгорнулася серйозна спортивна боротьба. Демонструючи хорошу техніку, неабияку кмітливість та наполегливість, команди за коловим принципом «з’ясовували» між собою, хто отримає кубок та бажану перемогу.

По завершенню заходу відбулася урочиста мить із нагородження, яку з нетерпінням та хвилюванням очікували усі учасники, а надто – переможці.

І – місце – команда «Ветеран» с. Підгірне

ІІ – місце – команда «Колос» с. Бурчак

ІІІ – місце – команда «Таврія-ветеран» м. Василівка

ІV – місце – команда «Рідня» Таврійська громада Оріхівського району

Кращими гравцями у командах визнано:

«Таврія-ветеран» м. Василівка – Мицик Олександр;

«Колос» с. Бурчак – Павлюченко Іван;

«Ветеран» с. Підгірне – Липка Станіслав;

«Рідня» - Таврійська громада Оріхівського району – Гавриленко Валерій.

Кращим гравцем турніру визнано Щербину Володимира, гравця команди «Рідня».

Кращий воротар турніру – Дійкун Віктор «Рідня» Оріхівський район.

Кращий захисник – Гармаш Леонід «Таврія-ветеран» м. Василівка.

Кращий нападник – Кірчук Іван «Колос» с. Бурчак.

Кращий бомбардир турніру – Кулик Олександр «Ветеран» с. Підгірне.

Нам надзвичайно приємно, що спорт займає важливе місце у вашому житті, і ви із задоволенням приділяєте своєму фізичному розвитку достатньо вільного часу. Без сумніву, аби досягти спортивної майстерності, яку ви показали під час гри, необхідно постійно та наполегливо тренуватися. Ви молодці! Пишаємося кожним із вас! Також дякуємо за гарну підготовку вашим тренерам, усім тим відповідальним і чуйним людям, які навчили вас любити спорт. Як ви знаєте, за правилами змагань, перші три сходинки займають команди, гравці яких були трішки швидшими за інших, однак нагороди отримають усі, адже переможених у нас немає.

Всі кращі гравці команд нагороджені призами та подарунками Підгірненської сільської ради та Підгірненського центру «Спорт для всіх».Понеділок, 17 Вересня 2018 23:38 | Переглядів: 1131