Офіційний сайт Підгірненської сільської ради Василівського району Запорізької області

Розділи

Календар

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Та пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, вони зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність.

Напередодні цього доброго та світлого свята керівники, працівники, депутати Підгірненської сільської ради, члени виконавчого комітету з безмежною вдячністю до представників старшого покоління за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування відвідали їх домівки, привітали та передали подарунки мешканцям громади, яким виповнилося 83 роки.

Неможливо не погодитися зі словами сільського голови Анатолія Соколовського, що увага до людей поважного віку – наш прямий обов’язок та щоденна праця. Однак важливо, щоб про наших пенсіонерів та ветеранів дбала не тільки держава, але й кожен громадянин опікувався своїми батьками, родичами, знайомими.

Найбільше багатство літніх людей - їх досвід, мудрість, вміння. Сьогодні ми дякуємо тим, хто сумлінну працю, творчі сили, професійні знання віддав роботі на землі, виробництву, служінню Україні та своїй малій батьківщині - нашій громаді.

Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!

Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою та вдячністю, виконавчий комітет сільської радиЧетвер, 01 Жовтня 2020 09:12 | Переглядів: 130